hover
infolinia: +48 512 109 807
przedwczesnemu wytryskowi

ORGASM CONTROL

Tabletki na przedwczesny wytrysk

Przedłużenie stosunku. Szybko i skutecznie.
Dłuższy stosunek nawet o 30 minut

MOCNA I PEŁNA EREKCJA, bez uciążliwych ćwiczeń.

ZASKAKUJĄCO SILNY WYTRYSK,
zwiększona ilość spermy.

Zamów ORGASM CONTROL

Zapoznaj się z opiniami naszych klientów na temat produktów ORGASM CONTROL.

Wszystkie opinie
tabletki na przedłużenie stosunku

ORGASM CONTROL - Opóźnienie wytrysku

NIE TAK SZYBKO!

O ile spora część kobiet z większym zaangażowaniem podchodzi do sfery emocjonalnej, o tyle mężczyźni swoją uwagę skupiają na seksualności. Uważa się bowiem, że kobietom łatwiej zdecydować się na jednorazowy stosunek, gdyż jakiekolwiek zbliżenie musi być sprowokowane pobudkami psychologicznymi. Ta sama teoria mówi, że partnerzy natomiast potrzebują czuć się po prostu męsko. Istnieją jednak zaburzenia, które w skuteczny sposób niszczą w mężczyznach pewność siebie i powodują chęć odizolowania. Jednym z nich jest zbyt szybka erekcja.

Problem z przedwczesnym wytryskiem

Większość mężczyzn wstydzi się swojej przypadłości i unika rozmów na ten temat. Kiedy partnerki poruszają drażliwą kwestię, następuje szybkie ucięcie dyskusji i skupienie uwagi na czymś innym. W obawie przed wizytą u specjalisty, mężczyźni szukają domowych sposobów na opóźnienie wytrysku. Metody znalezione na forum traktują jako jedyny lek na przypadłość i uporczywie wierzą w jego działanie. Rzeczywistość jedna wygląda zupełnie inaczej, dlatego warto wiedzieć, iż w każdym przypadku problem z szybkim wytryskiem może być spowodowany czymś innym. W takiej sytuacji internetowe metody na opóźnienie erekcji, mogą nie zdać egzaminu.

Prawa młodości

Problem z przedwczesnym wytryskiem najczęściej dotyka młodych mężczyzn, którzy nie mają doświadczenia seksualnego. Dodatkowo w ich przypadku ejakulacja nie wymaga kontaktu płciowego. Charakterystyczne dla tego wieku są bowiem tzw. zmazy nocne, czyli wytrysk we śnie. Powodowany jest on najczęściej stymulacją erotyczną połączoną z delikatnym ocieraniem. Młody mężczyzna, który dopiero poznaje sferę seksualną, odczuwa ogromny stres związany ze zbliżeniem. Wysoki poziom podniecenia potęgowany przez długo nierozładowywane napięcie sprawia, iż szybki wytrysk jest czymś absolutnie normalnym. Co ciekawe, z tego powodu partnerzy rozpoczynający współżycie są w stanie odbyć wiele stosunków w krótkich odstępach czasowych. Dopiero wraz z upływem czasu, kiedy aktywność seksualna staje się w miarę regularna, a etap częstej zmiany partnerek przechodzi w stały związek z jedną kobietą, mężczyzna zaczyna kontrolować moment ejakulacji. Problem zaczyna się wtedy, kiedy powstrzymanie wytrysku na tym etapie, nadal jest trudnością.

dłuższy stosunek

SKĄD BIORĄ SIĘ ZABURZENIA WYTRYSKU?

1. Przyczyny fizjologiczne

W pierwszych akapitach wspomniano, iż przyczyny kłopotu z opóźnianiem ejakulacji mogą być kompletnie różne w poszczególnych przypadkach. Warto zatem poznać najczęstsze powodu zaburzeń, aby móc stwierdzić, czy któreś z nich mogło wpłynąć na organizm.

 • Choroby somatyczne

  W okresie choroby – zapalenia gruczołu krokowego czy infekcji dróg moczowych – większość mężczyzn odczuwa problemy z wytryskiem. Co ważne, sam wirus lub bakterie mogą spowodować powstanie kolejnej przyczyny, jaką jest:

 • Przypadłości żołędzi członka

  Mowa o zbyt krótkim wędzidełku żołędzi lub nadwrażliwości. Powstaje ona w wyniku infekcji dróg moczowych lub ma charakter wrodzony.

 • Uraz fizyczny

  Nie chodzi tu bynajmniej o urazy członka, tylko takie, które powodują ograniczenie sprawności fizycznej. Przykładem może być uszkodzenie rdzenia kręgowego, w wyniku którego mężczyzna nie jest w stanie utrzymać jakiejkolwiek kontroli nad wytryskiem.

 • Zaburzenia hormonalne i nerwowe

  Ta przyczyna również wiąże się z urazami fizycznymi, które mogły spowodować uszkodzenia układu nerwowego. W wyniku tego może dojść do powstania problemu nadpobudliwości nerwu sromowego, który wpływa na zbyt szybkie i intensywne odczuwanie impulsów. Warto zaznaczyć, iż przypadłość ta, może mieć także charakter wrodzony. Natomiast wpływ na zaburzenia gospodarki hormonalnej mają najczęściej choroby tarczycy lub rozmaite infekcje cewki moczowej.

 • Dysfunkcja mięśni zwieraczy cewki moczowej

  Zbyt słabe napięcie tych mięśni może być problemem wrodzonym lub nabytym. W takim przypadku najczęściej podejmuje się leczenia farmakologicznego.

2. Przyczyny psychologiczne

W dawnych czasach uważano, iż problem z wytryskiem podczas stosunku powodowany był wyłącznie przyczynami psychologicznymi. Skupiano się zatem na leczeniu przypadłości za pomocą rozmaitych terapii behawioralno-kognitywnych, zorientowanych na precyzowanie objawów towarzyszących erekcji oraz ćwiczeniu kontroli nad wytryskiem. Dziś podczas diagnostyki zwraca się uwagę na powody fizjologiczne, jednak w dalszym ciągu to przede wszystkim psychika człowieka wywołuje zaburzenia w kontaktach seksualnych. Z jakich powodów mężczyzna musi zdecydować się na usilne powstrzymanie wytrysku?

 • Emocje

  Wywołane różnymi emocjami, takimi jak strach przed przyłapaniem, brak pewności siebie czy poczuciem winy – np. w przypadku zdrady. Także zwyczajna presja czasu, może spowodować zaburzenia wytrysku. W takich sytuacjach bowiem, mężczyzna podświadomie pragnie jak najszybszej ejakulacji – często zupełnie tracąc nad nią kontrolę.

 • Problem trwałych reakcji odruchowych

  Mężczyźni nie zdają sobie sprawy z tego, że na rozwój seksualny ma wpływ aktywność w młodszych latach. Rzadkie kontakty z różnymi partnerkami i brak stałych relacji, które uczą utrzymywania kontroli nad ejakulacją, powodują konieczność nauki opóźniania wytrysku już w dorosłym życiu.

 • Ignorowanie zaburzeń

  Jeśli mężczyzna nie chce mówić wprost o problemach z ejakulacją, partnerka powinna przejąć inicjatywę i podjąć się rozmowy. Prawdziwy kłopot zaczyna się w momencie, kiedy obie strony ignorują zaburzenia wytrysku, w nadziei, że problem zniknie sam.

PRZYJEMNOŚĆ ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE

Zapamiętaj to hasło i przy każdym zbliżeniu, staraj się rozluźnić i zrelaksować. Opóźnienie wytrysku zależy wyłącznie od psychiki, dlatego postaraj się nauczyć pracy nad emocjami. Pamiętaj, że jeżeli porozmawiasz z partnerką na temat problemu, wspólne będzie Wam łatwiej kontrolować poziom podniecenia. Jeśli natomiast uważasz, że zaburzenia są tak zaawansowane, że Wasze starania mogą okazać się zbyt słabe – zwróć się o pomoc do psychologa lub seksuologa. Dzięki dokładnej analizie Twojego przypadku, podpowie Ci na jakich czynnikach się skupić, aby zatrzymać problem z przedwczesnym wytryskiem.

Zawartość: 60 tabletek
Łączna masa netto: 36,3g.

Stosowanie: Stosuj 2 tabletki dziennie popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej. ORGASM CONTROL to produkt ziołowy, suplement diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. ORGASM CONTROL nie jest zalecany w przypadku zapalenia jelit, choroby Crohna, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, owrzodzeń, bólów brzucha nieznanego pochodzenia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Możliwe skutki uboczne: ORGASM CONTROL to gwarancja naturalności i jakości działania. Jeśli cenisz bezpieczeństwo i skuteczność, wybierz ORGASM CONTROL. Nie należy stosować suplementu diety ORGASM CONTROL w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, u osób poniżej 18 roku życia, a także kobiet w ciąży i karmiących piersią, w przypadku cukrzycy i chorób wątroby. Jeśli cierpisz na nadciśnienie, masz nieregularny rytm serca lub jakiekolwiek zmiany miażdżycowe przed zażyciem ORGASM CONTROL skonsultuj się z lekarzem. Możliwe działania niepożądane przy przedawkowaniu: wysypka, występowanie dolegliwości ze strony układu pokarmowego (biegunka, nudności, wymioty), bóle głowy, możliwe podniesienie ciśnienia tętniczego krwi, bezsenność lub senność.