hover
infolinia: +48 512 109 807
przedwczesnemu wytryskowi

ORGASM CONTROL

Tabletki na przedwczesny wytrysk

Przedłużenie stosunku. Szybko i skutecznie.
Dłuższy stosunek nawet o 30 minut

MOCNA I PEŁNA EREKCJA, bez uciążliwych ćwiczeń.

ZASKAKUJĄCO SILNY WYTRYSK,
zwiększona ilość spermy.

Zamów ORGASM CONTROL

Zapoznaj się z opiniami naszych klientów na temat produktów ORGASM CONTROL.

Wszystkie opinie
tabletki na przedłużenie stosunku

Orgasm Control – przedłuż przyjemność

Odzyskaj pewność siebie!

Tabletki na przedłużenie stosunku ORGASM CONTROL to absolutny hit sprzedaży. Dzięki zestawieniu 13 ziół, witamin oraz minerałów, mają one szerokie spektrum działania. Najważniejszy efekt uzyskiwany dzięki ORGASM CONTROL to wyraźnie wydłużony stosunek, bez minimalizowania poziomu podniecenia. Odpowiednio dobrane składniki wzmacniają doznania, a przy tym regulują erekcję, działając na ośrodkowy układ nerwowy.

ORGASM CONTROL – tabletki na opóźnienie wytrysku

Szeroka wiedza na temat funkcjonowania organizmu człowieka, połączona z zaawansowanymi badaniami naukowymi dała możliwość stworzenia tabletki na dłuższy stosunek.

Jakie efekty daje ORGASM CONTROL ?

  • Wyraźnie przedłuża stosunek płciowy
  • Poziomuje mechanizm erekcji
  • Normalizuje ośrodkowy układ nerwowy
  • Podnosi wydolność psychiczną i fizyczną

ORGASM CONTROL opracowano z myślą o wspieraniu oraz poziomowaniu mechanizmów męskiego układu nerwowego. Środki na opóźnienie wytrysku nie są przypisane do konkretnej grupy wiekowej, dlatego stosować je mogą zarówno młodzi, jak i dojrzali mężczyźni. Wypróbuj tabletki wydłużające stosunek i przeżywaj wspaniałe uniesienia bez obaw o przedwczesnym końcu.

Wyjątkowy skład ORGASM CONTROL

SKluczem do sukcesu ORGASM CONTROL są odpowiednie proporcje starannie dobranych, naturalnych składników. Suplement diety reguluje codzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały, jednocześnie wspierając życie seksualne. Dowiedz się, z jakich składników stworzono tabletki przedłużające stosunek.

dłuższy stosunek

Zaawansowana kuracja ORGASM CONTROL

Choć same tabletki na przedłużenie stosunku dla mężczyzn Orgasm Control z pewnością przyniosą pożądane efekty, najlepszym rozwiązaniem wsparcie ich spray'em o działaniu opóźniającym ejakulację – Orgasm Control Spray. Potwierdza to zadowolenie klientów, którzy chętnie wracają po kolejne zestawy.

ORGASM CONTROL zadba o Twoje uniesienie

Dysfunkcja związana z przedwczesnym wytryskiem lub charakterystyczne dla dojrzałego wieku – obniżenie poziomu potencji, to najczęstsze problemu związane ze sferą seksualną. Aby je wyeliminować, szukano środka, który pozwoliłby na kontrolowanie erekcji.

Dzięki zaawansowanym badaniom nad biologicznymi mechanizmami orgazmu zrozumiano co wpływa na seksualną efektywność. Okazało się bowiem, iż 28% mężczyzn boryka się z problemem przedwczesnego wytrysku, natomiast obniżona potencja dotyczy aż 45% badanych. Powodem są zarówno zaburzenia gospodarki hormonalnej, przemęczenie czy też stres. W wyniku tych czynników, następuje problem z kontrolą wrażliwości seksualnej.

Badania wykazały, że przedwczesnej ejakulacji doświadcza aż 28%,
a trudności z potencją ma aż 45% mężczyzn.

To wciąż wstydliwy i drażliwy temat. Problemy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, przemęczeniem i nadmiarem stresu. Objawy to brak kontroli nad własnymi reakcjami oraz nadmierną wrażliwością na dotyk i bodźce zewnętrzne.

Kontroluj i rozwijaj swoją energię seksualną z ORGASM CONTROL

Reguluj poziom podniecenia i ucz się kontrolowania organizmu, sięgając po tabletki na długi stosunek – ORGASM CONTROL, dedykowane mężczyznom w każdym wieku. Zapomnij o strachu przed przedwczesnym końcem uniesienia i nabierz pewności siebie!

Zacznij nowe życie seksualne. Środek na opóźnienie wytrysku ORGASM CONTROL to w pełni naturalne tabletki, które pozwalają na osiągnięcie maksymalnych efektów, bez konieczności wsparcia ćwiczeniami czy dodatkowymi lekami. Odkryj wspaniały sposób na przedłużenie aktu seksualnego.

Zawartość: 60 tabletek
Łączna masa netto: 36,3g.

Stosowanie: Stosuj 2 tabletki dziennie popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej. ORGASM CONTROL to produkt ziołowy, suplement diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. ORGASM CONTROL nie jest zalecany w przypadku zapalenia jelit, choroby Crohna, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, owrzodzeń, bólów brzucha nieznanego pochodzenia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Możliwe skutki uboczne: ORGASM CONTROL to gwarancja naturalności i jakości działania. Jeśli cenisz bezpieczeństwo i skuteczność, wybierz ORGASM CONTROL. Nie należy stosować suplementu diety ORGASM CONTROL w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, u osób poniżej 18 roku życia, a także kobiet w ciąży i karmiących piersią, w przypadku cukrzycy i chorób wątroby. Jeśli cierpisz na nadciśnienie, masz nieregularny rytm serca lub jakiekolwiek zmiany miażdżycowe przed zażyciem ORGASM CONTROL skonsultuj się z lekarzem. Możliwe działania niepożądane przy przedawkowaniu: wysypka, występowanie dolegliwości ze strony układu pokarmowego (biegunka, nudności, wymioty), bóle głowy, możliwe podniesienie ciśnienia tętniczego krwi, bezsenność lub senność.