hover
infolinia: +48 512 109 807
szybki orgazm

ORGASM CONTROL Wipes

Chusteczki wydłużające stosunek - prawdziwy HIT!

Dłuższy stosunek i dodatkowe wrażenia.

ORGASM CONTROL Wipes to jedyne na rynku chusteczki
wydłużające stosunek

WYDŁUŻ swój STOSUNEK - nawet o 30 minut

Zamów ORGASM CONTROL+

Zapoznaj się z opiniami naszych klientów na temat produktów ORGASM CONTROL.

Wszystkie opinie
tabletki na przedłużenie stosunku

Chusteczki - prawdziwy hit przedłużający stosunek!

Czas Twojego stosunku jest zbyt krótki?

Nie jesteś w stanie podołać pokładanym w Tobie nadziejom w związku z długością stosunku?

Przedwczesny wytrysk bardzo skutecznie odbiera radość z seksu. Niestety problem przedwczesnego wytrysku dotyka dużej liczby młodych mężczyzn i skutecznie powoduje ich wstyd i niechęć do seksu. Pamiętaj! Ten problem nie dotyczy tylko Ciebie. Na szczęście Ty trafiłeś własnie tu i jesteś w stanie pokonać ten problem. Sprawdź skuteczność innowacyjnych chuteczek.

Zrobiłeś już wszystko

Aktywne związki roślinne zawarte w ORGASM CONTROL+ powodują:

 • efekt chłodzenia i zmrożenia – twój członek zastyga w erekcji
 • dłuższy stosunek - nawet o 40 minut
 • mocną i długą erekcję
 • niecodzienne intensywne doznania
 • pełną satysfakcję seksualną
 • pewność swojej męskości, potwierdzoną kontrolą wytrysku
 • brak zdenerwowania i niepewności przed stosunkiem

Roślinna pielęgnacja Twojej męskości

Związki i substancje zawarte w chusteczkach mają działanie chłodzące i znieczulające. Dzięki nowym doznaniom, wzwód jest silniejszy i twardszy. Olejki lotne zapobiegają nadwrażliwości żołędzia. Tonizują działanie zakończeń nerwowych w obrębie prącia przeciwdziałają nadmiernemu podrażnieniu i pobudzeniu.

Ponadto miejscowo mają działanie lekko znieczulające, co opóźnia wytrysk nasienia, a tym samym wydłuża stosunek. Użytkownicy potwierdzają rewelacyjne działanie tego produktu. Dodatkowo stosowanie chusteczek poprawia wygląd i głęboko odżywia skórę Twojego penisa!

Dzięki ORGASM CONTROL+ tysiące kochanków na całym świecie może na nowo cieszyć się stosunkami płciowymi, tak długo jak chcą. Twoja kobieta będzie zachwycona, a Ty dołączysz do grona łóżkowych maratończyków

ORGASM CONTROL+ zaawansowana pielęgnacja i dłuższy stosunek

Aktywne składniki roślinne, pieczołowicie dobrane formuły, kosmetyka w służbie męskości to prawdziwa sztuka. Rezultat naszych długoletnich doświadczeń i nieustających poszukiwań najskuteczniejszych rozwiązań.

Badania terenowe, odtwarzanie i pogłębianie wiedzy etnobotanicznej, nadzór upraw i zbiorów – przedłużanie stosunku wymaga zarówno doskonałej jakości, jak i dogłębnej znajomości stosowanych składników. Efekt zależy często do najmniejszych detali, dlatego przygotowanie naszych produktów cechuje niezwykła staranność.

Wyjątkowa formuła ORGASM CONTROL+:

 • Lekko znieczula żołądź, powierzchnię członka
 • Zapobiega nadmiernemu pobudzeniu receptorów w obrębie członka
 • Daje niezwykłe uczucie chłodzenia
 • Tonizuje reakcję zakończeń nerwowych
 • Pielęgnuje skórę penisa i zapobiega otarciom
 • Otwiera Ciebie i Twoją partnerkę na niezwykłe i głębokie doznania

ORGASM CONTROL+ swoje niezwykłe właściwości zawdzięcza niezwykłemu efektowi chłodzenia i znieczulenia. Formuła żelu została tak zaprojektowana, aby naturalne składniki jak najlepiej wchłaniały się w głąb członka i lepiej przenikały do wewnętrznych tkanek organu. Dzięki temu działanie jest natychmiastowe i pozwala jeszcze dłużej cieszyć się stosunkiem.

Unikalna formuła

Tajemnicą ORGASM CONTROL Wipes jest dopracowana w najmniejszych detalach receptura. Użyte do produkcji komponenty, to naturalne i najwyższej jakości składniki o właściwościach wspierających organizm. Chusteczki zawiera substancje, które mają pozytywny wpływ na poprawę życia seksualnego.

Pojemność: 6 sztuk

Sposób użycia: Stosowanie chusteczek jest bardzo proste, wystrczy na około 15 minut przed stosunkiem, wetrzeć jej zawartość w członka.
Pamiętaj, że chusteczki są jednorazowego użytku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Środki Ostrożności:
Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Zapoznaj się dokładnie z listą składników.