hover
infolinia: +48 512 109 807
extra orgasm

ORGASM CONTROL Spray

Spray do wydłużania stosunku

Naturalny sposób na przedwczesny wytrysk.

ORGASM CONTROL Spray jest uzupełnieniem kuracji wydłużającej stosunek. Stosowany razem z tabletkami pomoże rozwiązać Twój problem z penisem.

WYDŁUŻ swój STOSUNEK - nawet o 30 minut

Zamów ORGASM CONTROL

Zapoznaj się z opiniami naszych klientów na temat produktów ORGASM CONTROL.

Wszystkie opinie
tabletki na przedłużenie stosunku

Skuteczne przedłużanie stosunku

Czynne związki roślinne zawarte w ORGASM CONTROL Spray:

  • Lekko znieczulają żołądź
  • Zapobiegają nadmiernemu pobudzeniu receptorów w obrębie członka
  • tonizują reakcję zakończeń nerwowych
  • Poprawiają ukrwienie penisa
  • Pozwalają na nowy wymiar doznań
  • Poprawiają wygląd skóry i zapobiega otarciom

Dłuższy stosunek naturalnie i przyjemnie

Aktywne składniki roślinne, pieczołowicie dobrane formuły - kosmetyka w służbie męskości to prawdziwa sztuka. Rezultat naszych długoletnich doświadczeń i nieustających poszukiwań najskuteczniejszych rozwiązań. Badania terenowe, odtwarzanie i pogłębianie wiedzy etnobotanicznej, nadzór upraw i zbiorów – przedłużanie stosunku wymaga zarówno doskonałej jakości, jak i dogłębnej znajomości stosowanych składników.

Więcej męskości, więcej przyjemności

ORGASM CONTROL swoje niezwykłe właściwości zawdzięcza unikalnemu połączeniu wyciągów z dwóch roślin: dziurawca zwyczajnego oraz owsa prawdziwego. Dzięki długoletnim badaniom receptura została tak zaprojektowana, aby naturalne składniki jak najlepiej się wchłaniały się w głąb skóry i lepiej przenikały do wewnętrznych tkanek organu, żeby działanie było natychmiastowe oraz jak najdłużej pozwalało cieszyć się stosunkiem.

Działanie ORGASM CONTROL Spray

Związki i substancje zawarte w wyciągach poprawiają ukrwienie członka. Dzięki nim wzwód jest silniejszy i twardszy. Olejki lotne, hiperycyna, garbniki, flawonoidy i steroidy zawarte w ziołach zapobiegają nadwrażliwości żołędzia. Tonizują działanie zakończeń nerwowych w obrębie prącia przeciwdziałają nadmiernemu podrażnieniu i pobudzeniu.

Badania wykazały, że przedwczesnej ejakulacji doświadcza aż 28%,
a trudności z potencją ma aż 45% mężczyzn.

Ponadto miejscowo mają działanie lekko znieczulające, co opóźnia wytrysk nasienia, a tym samym wydłuża stosunek. Użytkownicy potwierdzają rewelacyjne działanie tego produktu.

Dodatkowo stosowanie ORGASM CONTROL Spray poprawia wygląd i głęboko odżywia skórę Twojego penisa! Dzięki ORGASM CONTROL tysiące kochanków na całym świecie może na nowo cieszyć się stosunkami płciowymi, tak długo jak chcą. Twoja kobieta będzie zachwycona, a Ty dołączysz do grona łóżkowych maratończyków.

Wyjątkowa formuła ORGASM CONTROL Spray zawiera:

  • wyciąg z dziurawca zwyczajnego - ma działanie uspokajająco-tonizujące.
  • wyciąg z owsa prawdziwego - zapobiega nadmiernemu pobudzeniu, łagodnie podnosi poziom energii i wytrzymałość na wysiłek.

Właśnie dlatego możemy zaproponować produkty o niezwykłej jakości i w przystępnej cenie. Zgodnie z naszą podstawową misją: rozwijaniem męskości. Dla wszystkich mężczyzn, bez wyjątku.

ORGASM CONTROL to rodzina produktów, które wzbogacą Twoją codzienną dietę o składniki, które mają pozytywny wpływ na poprawę życia seksualnego. Zapoznaj się z pełną listą składników.

Pojemność: 15ml
Sposób użycia: Nanieść odpowiednią ilość kremu 1-2 razy dziennie i dobrze wsmarowywać w skórę penisa uwzględniając miejsce pod napletkiem.
Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Środki Ostrożności:
Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Zapoznaj się dokładnie z listą składników.