hover
infolinia: +48 512 109 807

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadajecie naszym konsultantom.

Badania seksuologiczne prowadzone na całym świecie potwierdzają, że nieudane życie seksualne to główna przyczyna rozpadu związków.

Intensywna więź seksualna, pomaga budować trwałe i satysfakcjonujące relacje między partnerami. Fundamentalnym składnikiem zdrowych i udanych stosunków jest pozytywna relacja męskości i kobiecości.

1. Jak zażywać Orgasm Control?

Należy zażywać 2 tabletki raz dziennie, pierwsze efekty zauważysz już po 2 tygodniach stosowania.

2. Czy jest to produkt bezpieczny?

Tak. Orgasm Control jest 100% bezpieczny i naturalny . Nie powoduje skutków ubocznych dlatego jest do nabycia bez recepty. Jego działanie jest odczuwalne już po dwóch tygodniach. To produkt, który dzięki swoim naturalnym właściwościom wpływa pozytywnie na organizm mężczyzny i zapewnia mu maksymalny efekt potrojonych doznań.

3. Czy Orgasm control wpływa na wielkość penisa?

Nie. Orgasm Control zwiększa produkcję spermy, dzięki temu czemu możesz liczyć na silniejszą erekcję, ale nie powiększa członka.

4. Jak długo trzeba czekać na zamówienie?

Około 3-4 dni. Nasze przesyłki realizujemy tego samego, lub następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia. Zastrzegamy jednak, że czas realizacji zależy od miejsca zamieszkania i wybranego sposobu wysyłki.

5. Czy są jakieś efekty uboczne?

Jedynym przeciwwskazaniem jest uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać dziennej dawki. Zapoznaj się z pełną listą składników.

6. Co daje większa ilość spermy?

To właśnie od ilości spermy zależy długość i intensywność przeżywanych przez Ciebie orgazmów. Zwiększenie produktywności spermy pobudza Twoje pożądanie, a przy tym dodaje pewności siebie. Sprawia ze stosunek jest dłuższy i częściej masz na niego ochotę, dlatego Twoja partnerka też odczuje różnicę.

7. Na jaki wzrost produkowanej spermy można liczyć?

Można liczyć na pięciokrotny wzrost ilości spermy wytwarzanej przez organizm.

8. Czy Orgasm Control działa również po zabiegu wazektomii?

Tak, bez względu na to czy jesteś po zabiegu czy nie, będziesz odczuwał pozytywne zmiany, takie jak: zwiększony popęd seksualny, duże podniecenie w trakcie seksu. Nie wpłynie to jedynie na zwiększenie ruchliwości plemników.

9. Czy można pić alkohol biorąc Orgasm Control?

Można, ponieważ nie wykryto wpływu alkoholu na działanie suplementu Orgasm Control.

10. Czy dbacie o dyskrecję?

Tak, dbamy by wysyłki były pakowane w sposób nie ujawniający zawartości. Również dowód zapłaty nie zdradza rodzaju zakupionych przedmiotów.

11. Czy mogę zamawiać z zagranicy?

Możesz zamówić nasz produkt za granicą płacąc kartą kredytową lub przelewem, a przesyłka kosztuje wtedy 70zł.

Zapoznaj się z opiniami naszych klientów na temat produktów ORGASM CONTROL.

Wszystkie opinie
tabletki na przedłużenie stosunku